שוד בנק – חדר בריחה בבאר שבע

אתם הכנופיה המפורסמת של שודדי בנקים שחזרה לעסק!

חבל שלא חשבת על תכנית פעולה מראש תאלתרו! יש לכם רק 60 דקות!

להזמנות:

רוצים לשחק עכשיו? תתקשרו!

054-8132233

יכול להיות שיש מקום!

אצלינו מקפידים על יחס אישי, מקצועיות וחוויה מיוחדת.

 

כולם על הרצפה זה שוד! ועכשיו מה? וואוו.. אתם אמיצים ואוהבים אקשן, חבל שלא חשבתם על תכנית טובה כיצד לסיים את השוד ולברוח עם הכסף. כל מה שנותר לכם לעשות זה לאלתר ומהר. יש לכם בדיוק 60 דקות לבצע את השוד ולהיכנס למכונית המילוט. מוזר שהתנהלות רשלנית כל כך קוראת דווקא לכם. אתם הרי כנופיה מקצועית של שודדים, אבל הכסף נגמר וצריך לחזור לעניינים. אני מקווה שלפחות לא שכחתם למלא דלק בגרוטאה המעשנת שממתינה לכם בחוץ לפני שיצאתם..

בשנים האחרונות הפכו חדרי הבריחה לבילוי פופולארי ומגניב הסוחף צעירים ומבוגרים לפתור חידות ביחד. חדר "שוד בנק" נחשב לאחד הקשים ומסעירים שבהם. לפתוח בשוד כל אחד יכול. אך כשמאבדים שליטה כל שנותר זה להסתמך על יכולת האלתור, על עבודת הצוות ועל התושייה שלכם בכדי לצאת עם הכסף בזמן ורצוי מאד לא לידיהם של השוטרים.

מוכנים לאקשן אמתי?

  • שוד הגיוני – אין בעיה שאי אפשר לפתור עם קצת מחשבה. כל מה שעליכם לעשות זה לשלוף אקדחים ולגרוף לשקים את הכסף ששוכן בבטחה בכספת. הבעיה שהצרות רודפות אתכם, לא נותנות מנוח והשוד מסתבך. כרגיל בחדרי בריחה תדרשו בחדר שוד בנק להפעיל את הראש והדמיון לצד חבריכם החמדנים.
  • אקדח צעצוע – נו באמת.. קניתם אקדח מים בשנקל ועם זה אתם חושבים שתצליחו לקנות את החופש? בשביל שוד בנק צריך להתאמץ באמת. רק אל תשכחו שהשוטרים בעקבותיכם והם ישמחו לשלוח אתכם לחופשה ארוכה בקלבוש או לחלופין לנקב בכם כמה חורים.
  • בילוי אמיתי – כשהפיצה חונקת ובקולנוע ממתינים לכם אותם סרטים משמימים, מגיע הרגע שברנשים כמוכם עומדים על שתי רגליים ועושים מעשה. שוד בנק יכול להיות מטרה מצוינת עבורכם. כל שצריך זה לפחות 3 חבר'ה שלא מפחדים מקצת אקשן.

מביאים מכה ונהנים מהחיים

שוד בנק לא מתאים לכולם, אבל אם אתם אוהבים כסף ואת החיים הטובים ומוכנים להסתכן ביחד, יכול היות שיש פה הזדמנות. תראו משאית ה"ברינקס" עצרה בדיוק כמו שחשבתם והמאבטחים מכניסים שקים פנימה. מוכנים? גרביון לפנים, אקדח בחגורה והתקשרו עכשיו ל"קווסט גיימס" במספר 054-8132233. הוא כבר ישריין לכם מקום לסיבוב הבא.


* במשחק קווסט זה משתתפים מינימום 2 איש.

מיקום ההסתדרות 19, באר שבע
טלפון 054-8132233
שעות המשחק מ 9:00 – עד 24:00, ניתן לתאם שעות אחרות
זמן משחק 60:00 דקות
איך להתלבש בגדים נוחים, מומלץ לא על עקבים.
כולל:
הדרכה לפני המשחק מים
משחק נמשך עד שעה שמירת חפצים
אמצעי תשלום:
מזומן העברה בנקאית
כרטיס אשראי צ׳ק

מתאים לכולם החל מגיל 10. ילדים מתחת לגיל 10 – רק בליווי מבוגרים.

 

כמות משתתפים:   מחיר:
2 משתתפים בקבוצה  240 ₪ (120 ש”ח לאדם)
3 משתתפים בקבוצה  300 ₪ (100 ש”ח לאדם)
4 משתתפים בקבוצה  360 ₪ (90 ש”ח לאדם)
5 משתתפים בקבוצה  400 ₪ (80 ש”ח לאדם)
6 משתתפים בקבוצה  480 ₪ (80 ש”ח לאדם)
7 משתתפים בקבוצה  560 ₪ (80 ש”ח לאדם)

הנחות:

חיילים (חובה וקבע) – 10%
ילדים עד גיל 10 – 10%

1

מגיעים 10 דקות לפני הזמן שקבעתם

חשוב לא לאחר, מכיוון שיש קבוצות נוספות שצריכות להיכנס בזמן.
2

מקבלים הסבר, מה זה חדר בריחה

חדר בריחה, או חדר מילוט, הוא משחק הרפתקאות בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים, וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צפנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל.
3

נכנסים למשחק

חובה להיכנס לחדר בריחה עם מצב רוח הרפתקני ולהיכנס לאווירת המשחק וממש לחיות את זה, צריך לחשוב מחוץ לקופסא, ולנסות להשתמש בכלים שונים מחיי היומיום אך בדרכים יצירתיות. ברוב המשימות לא נדרש כוח פיזי, הן בעיקר דורשות שיתוף פעולה וחשיבה.
4

יש לכם שעה כדי להצליח במשחק

יש לכם פרק זמן מוגבל לתכנן את הבריחה ולהוציא אותה לפועל.
5

צריכים כיוון?

אין סיכוי להיתקע בחדר כי יש מפעיל שצופה בכם בזמן המשחק בחדר ונותן רמזים במידה ותבקשו ואם יש צורך.
6

ניצחתם

כנרא שאתם סוג של אנשים שניצחון זה לא מילה גסה עבורכם ואתם מוכנים להיכנס גם לתוך הפנטזיה כדי לתת להיגיון שלכם לנצח את החידות שבחדר!
7

תבואו לבקר אותנו במשחקים נוספים!

8

שתפו וספרו לחברים שלכם שהייתם באחת החוויות המצויינות בבאר שבע! תודה!