חדרי בריחה זולים

אתם לכודים במבוך ענק ומפותל בחושך מוחלט, אי אפשר לראות כלום ועליכם להימלט בזמן מוגבל! בשביל לעשות זאת, אתם חייבים לנצל את כל החושים שלכם ולהצליח לנווט, לחשוב מחוץ לקופסא, לעבור מכשולים ולבצע משימות. במהלך המשחק תחוו לחץ ופחד, צחוק והרבה הנאה. חדר בריחה הוא משחק מציאות דמיוני המתבסס על חשיבה. חדר הבריחה מותאם למספר משתתפים ועל המשתתפים בו להימלט מהחדר בזמן מוגבל תוך פיענוח כתבי סתרים וחידות, מציאת רמזים ומעבר מכשולים. חדרי הבריחה אינם בהכרח דורשים הוצאה כספית גדולה. יש חדרי בריחה זולים, שגם בהם תחוו את המציאות הדמיונית ביחד עם הקבוצה ותצטרכו להשתמש בכל החושים שלכם בדרך להימלטות.

לא עוד משחק רגיל

חדר בריחה הוא משחק מיוחד ומציאותי ואינו כמו כל שאר המשחקים. מה מבדיל את חדר הבריחה ממשחקים ופעילויות אחרות?

הדמויות המשחקות הן אתם!– במרבית המשחקים, המשחק מתנהל על ידי בני האדם אך מיוצג בעזרת דמויות. דמויות וירטואליות, דמויות מפלסטיק ועוד. בחדר הבריחה, אתם אלו שנמצאים בחדר, אתם גם "המוח" מאחורי הניצחון הקבוצתי (הבריחה) וגם המבצעים. אתם חווים הכל, כל קושי בדרך, מכשול או רמז שקשה לפענח, יצריך התמודדות ישירה שלכם. במהלך החוויה, אתם תצטרכו להשתמש בכל היכולות והחושים שלכם- החל מחשיבה מחוץ לקופסא ועד ליכולת להשתמש בחוש השמיעה או המישוש באופן היעיל ביותר.

הזדמנות להתנתק מהמציאות– חדרי בריחה זולים, בדומה לכל חדרי הבריחה, מדמים מציאות חדשה ודמיונית. בעת ההימלטות מחדר הבריחה- תחוו בעצמכם את המציאות הדמיונית, תהפכו למעין שחקנים בהצגה ותהיו לזמן מוגבל שודדי בנק, חטופים שמנסים לברוח וכו'. בחדר בריחה יש לכם הזדמנות להתנתק מהמציאות שלכם ולהתחבר לסיטואציה חדשה ושונה, לחוות אותה מצד אחר. תיתקלו בדילמות העולות מאותו המצב, באפשרויות השונות להתמודדות ותצטרכו להכריע ביניהן ולהחליט מהי דרך ההתמודדות הטובה ביותר.

בילוי מאחד– בחדר הבריחה, זה לא כל שחקן לעצמו. ההצלחה של אחד היא ההצלחה של כולם. החדר מצריך כישורים רבים, שיתוף פעולה עם שאר המשתתפים ואת היכולת להקשיב גם לרעיונות של אנשים אחרים. המשימות והמכשולים מצריכים התמודדות וחשיבה משותפת של כל חברי הצוות ומתן עזרה. ההצלחות, הקשיים, הלחץ והעובדה שכל המשתתפים חווים את הכל ביחד, מאחדת ומגבשת בין השחקנים.

בילוי משמעותי במחירים נוחים

חדרי בריחה זולים הם ההזדמנות לחוות את המשחק, להתגבש עם הקבוצה ולהתנתק לרגע מהמציאות בלי לבזבז יותר מדי. לתיאום מראש וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר במספר 0548132233 או צרו קשר דרך האתר – לחץ כאן .

תגובות

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.