חדרי בריחה בדרום

דמיינו מצב בו אתם וכל החברים הופכים למשך שעה להיות שודדי בנק! לאחר שנגמר לכם הכסף החלטתם לחזור לעסק וכעת אתם נמצאים בסניף הבנק וצריכים לאלתר בשביל ליישם את המשימה ולברוח בלי להיתפס או להיפגע. בדרך, תצטרכו לחשוב מחוץ לקופסא, לקבוע דרך פעולה, להתגבר על המכשולים שיצוצו והכל בזמן מוגבל. חדר בריחה הוא משחק חשיבה אתגרי בו קבוצת אנשים נכנסת כצוות לחדר וצריכה להימלט מימנו. בדרך, על הקבוצה לעבור מכשולים, לפענח כתבי סתרים, לגלות רמזים ולפעול כצוות. חדרי בריחה בדרום הם האופציה המושלמת לבילוי קבוצתי מגבש והרפתקני שמלא בצחוק, לחץ וחשיבה.

למען גיבוש הקבוצה

חדרי בריחה בדרום מתאימים לכל סוגי הקבוצות: חברים קרובים, משפחה, מכרים ויש גם חדרי בריחה לזוגות. לא משנה באיזה הרכב מדובר, החוויה מגבשת במיוחד ותגרום לכם להכיר אחד את השני טוב יותר. חדר בריחה הוא משחק שמותאם לקבוצה והמשימות בו מיועדות למגוון של יכולות ואנשים. בשביל להימלט בזמן מחדר הבריחה, על הצוות לעבוד בשיתוף פעולה ולהקשיב אחד לשני, לשמוע דעות של אחרים ולדעת להגיע להסכמה משותפת בנוגע לדרך הפעולה המתוכננת. בדרך, אתם והאנשים שבאתם איתם לחדר הבריחה תוכלו לשמוח ביחד כל פעם שתמצאו עוד רמז או חידה, להילחץ ביחד כשהזמן יתחיל להיגמר ולעזור אחד לשני, להיות שם אחד למען האחר. כל החוויה תשפר את היחסים וההיכרות בין הצוות ותעזור לכם להכיר את האנשים שבאתם איתם מצד קצת אחר שככל הנראה לא הייתם נתקלים בו ביום יום. בעזרת כל הדברים האלו, הקבוצות המגיעות לחדר בריחה יוצאות ממנו מגובשות יותר.

משחק מיוחד ועוצמתי

חדר בריחה הוא לא עוד משחק ווירטואלי בו הדמויות המבצעות הן דמויות מצוירות או דיגיטליות. בחדר הבריחה הדמויות שנמצאות בתוך המשחק וחוות באמת את הדילמות מכל הכיוונים הן אתם. אתם תוכלו למשך 60 דקות להתנתק מהמציאות ולהיכנס לתוך מציאות דמיונית וחדשה, לשחק את המשחק פשוט כמשמעו, תהיה לכם את ההזדמנות לחוות את המשחק במלואו. בחדר בריחה, אתם לא מסתכלים מהצד ודרך שלט מזיזים את הדמויות שיפעלו כמו שאתם מחליטים, אלא אתם אלו שפועלים! לכן, החוויה הכוללת של מעבר המכשולים, חיפוש הרמזים וההימלטות מהחדר היא עוצמתית במיוחד.

ההזדמנות שלכם ליהנות ולהתגבש

אנשים החיים באזור הדרום נתקלים פעמים רבות בקושי למצוא אטרקציות קבוצתיות מעניינות וכיפיות. חדרי בריחה בדרום הם אטרקציה מגבשת ומהנה שדורשת מחשבה, עבודת צוות ושימוש בכל היכולות והחושים שלכם. לתיאום מראש וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר במספר 0548132233 או לחצו כאן.

תגובות

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.