אודות

לא מוצאים את הקוד לכספת? החושך מוחלט ואתם אבודים בתוך מבוך? תגידו תודה שלא רודפים אחריכם פסיכופטים רצחניים. אופס.. דווקא כן. אם כך, אתם ללא ספק בבעיה גדולה שלפתרונה ידרשו מכם תושייה, עבודת צוות ולא מעט יצירתיות. מוכנים להרפתקה עוצמתית ומטלטלת?

מצוין! גם אנחנו! סגמנט חדרי בריחה צובר תאוצה ועניין בקרב אנשים פרטיים וקבוצות המעוניינים בבילוי קבוצתי חזק ומגבש. צוות קווסט גיימס מביא לכם 3 חדרי בריחה בבאר שבע: "בבושקה", "מחבואים בחושך" ו"שוד בנק". בתור פותרי חידות אובססיביים תמיד חשבנו על דברים חדשים שיסקרנו אותנו. כששמענו לראשונה שקיים בילוי חדש ומדליק לאנשים שהראש שלהם לא נותן להם מנוח, היה לנו ברור שחייבים להביא את זה לבאר שבע.

חדרים מושקעים כמיטב הדמיון

חדרי בריחה זאת אהבה גדולה שלנו בה אנו מפעילים את הדמיון ואת יכולות הביצוע שלנו לכדי אומנות חייה המנהלת אינטראקציה עם המשתתפים. חדרי הבריחה שלנו מלאים בכל טוב הן בתפאורה, הן בעלילה וכן בכל הפטנטים שיסמרו את שיערותיכם ויגרמו לכם להזיע. אנו נהנים בכל פעם מחדש לראות את המשתתפים מתמודדים עם האתגרים ש"בישלנו" להם. רגעי האימה, הבלבול ואובדן החושים הם רק מנה ראשונה. הכיף האמתי מגיע כשמצליחים להתגבר ביחד על האתגרים ולעמוד במשימות.

גיבוש ובילוי מושלם – לכולם!

חדרי בריחה הם מקומות מאד מיוחדים. צעירים ומבוגרים מתלהבים ביחד והופכים לצוותים תוססים ומלאי תושייה כאילו היה מדובר בגיבוש לסיירת מטכ"ל. העוצמות האנושיות המשתחררות בחדרי הבריחה שלנו מהוות אטרקציה אמתית עבור קבוצות עובדים, חיילים, ילדי בר/ת מצווה, חברים ומשפחות. שם תוכלו להפיג את השגרה עם הרבה דמיון וחשיבה, זאת תחת לחץ זמן של 60 דקות. בכדי להצליח לעמוד במשימות תדרשו לזקק את כל היכולות האנושיות שלכם ולהשיג פתרון משותף ומהר.

פיתוח פתרונות לחדרי בריחה

עם השנים הצלחנו להביא לכדי שלמות את חדרי הבריחה שברשותנו ואנו גאים בכך. אנו מעוניינים שחדרי בריחה רבים אחרים בכל הארץ ייהנו מהיכולות שברשותנו. לכן אנו מיצרים מגוון פתרונות עבור כל אחד. אלה כוללים אוטומציה, עלילות חדשות וכן עיצובים מהממים כמיטב הדמיון והתעוזה. למידע נוסף על חדרים פנויים ופתרונות עבור חדרי בריחה צרו קשר עכשיו במספר 054-8132233 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.